Grote uitbraak van coronavirus doet cijfers van aantal besmettingen stijgen in ons land
De cijfers van het aantal besmettingen met het coronavirus is eergisteren lichtjes gestegen. Gisteren daalde het weer wat. Toch lijken de cijfers niet echt meer verder te dalen.
Een deel van de verklaring is wel een grote uitbraak in een woon-zorgcentrum in Henegouwen, zo schrijft Het Laatste Nieuws. Daar werden 20 besmettingen vastgesteld.
"Dat zorgt voor een stijging van het aantal besmettingen bij 90-plussers", legt viroloog Steven Van Gucht uit in Het Laatste Nieuws. "Maar ook bij kinderen tot 9 jaar nam het aantal infecties toe. Het gaat hier om lagereschoolkinderen en misschien ook kleuters. Dat zij vaker besmet geraakt zijn, is logisch, want de scholen zijn opnieuw opengegaan én kinderen worden heel snel getest."
Wat is jouw mening?
Nieuwste Video's

Gemaskerde Messi doet iets waar heel Spanje niet over uitgepraat raakt

En plots doet Hans Vanaken dít in KV Mechelen-Club Brugge (VIDEO)

Deze vernederende beelden maken Lukaku belachelijk in heel Europa

Kijkers hebben het allemaal over dit moment tussen Ronaldo en Messi (VIDEO)
