‘Neymar heeft beslist over vertrek bij PSG en accepteert monsteraanbieding’
Neymar (28) staat op het punt om in te gaan op een monsteraanbieding. De Braziliaanse vedette heeft een beslissing genomen over zijn toekomst en gaat, ondanks de interesse van tal van andere topclubs, bijtekenen bij Paris Saint-Germain.
De huidige overeenkomst tussen PSG en Neymar loopt af in de zomer van 2022. De voorbije maanden nam de interesse in de Braziliaanse vedette opnieuw toe en daarom greep het bestuur van PSG in. Het ging rond de tafel zitten met Neymar en diens entourage en daar vloeit nu een contractverlenging uit voort.
Braziliaanse en Franse bronnen melden dat Neymar en PSG het eens zijn over een contractverlenging van liefst vier seizoenen. Beide partijen zouden het liefst erg binnenkort officieel maken. Neymar komt sinds de zomer van 2017 uit voor PSG, dat toen 222 miljoen euro betaalde aan Barcelona om de aanvaller weg te halen uit Camp Nou.
Wat is jouw mening?
Nieuwste Video's

Nooit eerder vertoond: Bloedende Ronald Koeman loopt weg van persconferentie (VIDEO)

Iederéén heeft het over wat Messi hier na zege van Barcelona doet (VIDEO)

Beelden van Messi tegen PSG gaan de wereld rond: “Is dit nog normaal?“ (VIDEO)

Beelden van Courtois gaan viraal: “Hij is gewoon de allerbeste” (VIDEO)
