Onrust bij Anderlecht, Vandenhaute neemt beslissing over vertrek Kompany
Het is voor de zoveelste keer onrustig bij RSC Anderlecht. Eerder deze week raakte bekend dat CEO Karel Van Eetvelt, op 1 april, na amper één jaar alweer vertrekt bij paars-wit. Wouter Vandenhaute is nu officieel voorzitter en kan RSCA nog wat meer naar zijn hand zetten.
Her en der werd al gefluisterd dat trainer Vincent Kompany nu (sneller?) zal moeten vrezen voor zijn job. Vandenhaute is immers ambitieus en wil vooruit met Anderlecht. Titels pakken en in de Champions League spelen is zijn ultieme doel. En laat de resultaten van Anderlecht dit seizoen toch net weer wisselvallig zijn.
Ondanks het feit dat er onrust heerst binnen de club, staat Kompany echter niet ter discussie. Kompany heeft nog steeds voldoende krediet, ook bij Vandenhaute. De voorzitter van RSCA heeft dan ook beslist dat Kompany aanblijft als T1.
Wat is jouw mening?
Nieuwste Video's

Gemaskerde Messi doet iets waar heel Spanje niet over uitgepraat raakt

En plots doet Hans Vanaken dít in KV Mechelen-Club Brugge (VIDEO)

Deze vernederende beelden maken Lukaku belachelijk in heel Europa

Kijkers hebben het allemaal over dit moment tussen Ronaldo en Messi (VIDEO)
