Gert Verhulst mag dan wel groots dromen van kleinkinderen, zijn dochter Marie houdt voorlopig de voeten stevig op de grond. In verschillende interviews en podcasts liet de Studio 100-bedenker al meermaals vallen dat hij reikhalzend uitkijkt naar de dag dat hij grootvader wordt. Maar of dat moment snel komt? Dat blijft voorlopig koffiedik kijken.
Zijn zoon Viktor liet al verstaan dat het bij hem nog even wachten wordt. “Sarah is er nog niet klaar voor,” klonk het eerder al. En ook dochter Marie laat zich niet opjagen. In Het Laatste Nieuws reageert ze droogjes op de wens van haar vader: “Ik voel daar geen druk bij.”
Marie, die intussen al enkele jaren in de huid van Samson is gekropen, blijft nuchter over het gezinsuitbreidingsthema. “Hij mag daarvan dromen, ik laat me niet opjagen. We zullen wel zien. Je weet nooit hoe het leven loopt", zegt ze.
Voorlopig blijft het dus bij Samson als haar meest trouwe gezinslid. “Altijd en overal. Als er geen shows zijn, gaat hij dus ook met mij mee naar huis. Bij mij thuis heeft hij zijn vaste plekje.”